В Запоріжжі на 500 баків для сміття дадуть 3,1 млн грн

06/10/2016

З міського бюджету виділять 3,1 мільйони гривень на придбання 500 баків для сміття, які стануть додатковим внеском в статутний капітал муніципального сміттяра. Відповідні корегування до програми Департаменту інфраструктури та благоустрою оприлюднені в проектах рішень міського виконкому.

За документами, ціна одного металевого оцинкованого контейнеру на чотирьох колесах для збору твердих побутових відходів становить 6,2 тис. грн. Термін експлуатації цього контейнеру, на думку посадовців, становить 10 років. Придбання контейнерів збільшить статутний капітал ЗКАП 082801 “Комунсантрансекологія”.

Нагадаємо, що муніципальний сміттяр “Умвельт-Запоріжжя” на 45% належить місту у особі зазначеного комунального підприємства ЗКАП 082801 “Комунсантрансекологія”, а на 55% – ТОВ “Умвельт”. Внеском “Комунсантрансекології” в статутний капітал “Умвельт-Запоріжжя” є контейнерні майданчики й самі контейнери, земельна ділянка під полігон ТПВ, адмінбудівля підприємства й частина сміттєвозів. Внеском “Умвельту”, який перейшов минулого року фірмі від “Ремондісу”, є лінія з переробки сміття (пластик, скло, ПЕТ, картон тощо) та нова частина автопарку у вигляді великих MAN-ів.