В Запоріжжі фірми з дорожних робіт завантажені на максимум, – влада

14/12/2016

Зараз в Запоріжжі усі дорожники, і комунальні, й приватні, працюють на максимумі можливостей. Про це розповіла директор фінансового департаменту міськради Ольга Вагіс на засіданні депутатської комісії життєзабезпечення.


На комісії депутати обурились, чому на ремонт внутриквартальних доріг на 2017-й рік в міському бюджеті закладено майже стільки ж, скільки в 2016-му – 21,5 млн грн. За їхніми словами, скарги на дороги у подвір’ях складають значну частину в зверненнях їхніх виборців. Як відповіла їм директор фіндепартаменту Ольга Вагіс, поки що немає сенсу збільшувати фінансування на дороги усіх видів, тому що виконавці робіт не зможуть більше зробити, ніж зараз.

«У нас в показниках бюджетних програм закладено максимум робочих потужностей ЕЛУАШа, дрібних підрядників-виконавців робіт – скільки вони усі можуть зробити протягом року. Також ми орієнтуємося на максимальне завантаження асфальтних заводів, що зараз постачають асфальт та інші компоненти», – розповіла директор фінансового департаменту міськради. За її словами, вони пильно відстежують можливості усіх фірм.

Нагадаємо, що гроші на внутриквартальні дороги йдуть з Департаменту ЖКГ через районні адміністрації, які й замовляють роботи. По ремонту доріг загального користування замовляє роботи Департамент інфраструктури та благоустрою. Гроші на поточне обслуговування (ямковий ремонт) отримує муніципальний ЕЛУАШ, капремонти конкретних ділянок розігруються на тендерах. Зазначимо також, що в 2017-му році чи не вперше дають гроші на поточний ремонт доріг приватного сектору – 14,925 млн грн.