Придбання нових лічильників тепла, замість вкрадених, обійдеться місту в 5 мільйонів гривень

20/10/2016

На найближчій сесії міськради депутати планують виділити майже 5 мільйонів гривень на придбання нових лічильників тепла, замість вкрадених. Такі правки про Програми розвитку житлово-комунального господарства з’явились серед проектів рішень вчора, 19 жовтня.

“Впродовж 2016 року відбулося викрадення приладів обліку теплової енергії  невідомими особами (витратомір, обчислювальний блок, ушкодження з’єднувальних дротів тощо). Також вийшли з ладу 2 прилади обліку теплової енергії на 2-х житлових будинках, які підлягають заміні.

У зв’язку з відсутністю приладів обліку мешканці житлових будинків вимушені сплачувати за послуги опалення по нормативному тарифу на 1м² опалювальної площі, що не  відповідає фактично наданим послугам з опалення.

Згідно  «Правил обліку надання теплової енергії»  всі одержувачі тепла повинні бути оснащені приладами обліку теплової енергії.

Для покращення даної ситуації та з метою забезпечення оплати за фактично отриману теплову енергію необхідно поновити викрадені та встановити нові, у разі відсутності, прилади обліку теплової енергії на житлових будинках у сумі  4 986,486 тис.грн“, – говориться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що у Запоріжжі вкрали 111 лічильників тепла.