Мешканці Запоріжжя невдоволені ремонтом дороги у Вознесенівському районі

08/09/2016

Мешканці будинку вул. Тбілісська, 9а невдоволені якістю виконаного ремонту внутрішньоквартальної дороги. Про це проекту “PROконтролюй” повідомив користувач Facebook Віктор Максимов.

“По первому подъезду вопросы возможно появятся когда ливень более менее нормальный пройдет (там отсев под асфальтом, а не щебень), вот со вторым подъездом – две латки и все. Остальное – дырки”, – повідомив Максимов.

За офіційними даними, ремонт цієї дороги коштував 67 тысяч гривень.

Також, громадський активіст Наталія Заболотна надіслала фото з ремонту доріг по вул. Перемоги, 117, 117-А, 119. Там досі не вивезено старий асфальт, а в шар нового “закатали” люки.

zabolotnaya_dorogy_1 zabolotnaya_dorogy_2

По усьому Вознесенівському району підрядником є ТОВ “СК Флагман”. Фірма була заснована в Запоріжжі у 2014 році і зареєстрована на Ірину Чекалову. Вона прописана за однією адресою з співвласником ТОВ “Південспецбуд” Сергієм Моісєєвим.

У квітні 2015 року фірма “Південспецбуд” отримала підряд на будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО (біля Волновахи) на 55 мільйонів гривень від  Запорізької ОДА. У липні того ж року в РНБО заявили про погане виконання робіт, а у листопаді податкова міліція звинуватила будівельників у розкраданні 800 тисяч гривень. За інформацією податківців, фірма укладала угоди на придбання матеріалів та роботи за завищеною вартістю. У травні цього року визнали винним і присудили 2 роки службових обмежень військовому, який без перевірки затвердив фіктивні акти робіт “Південспецбуду”.

З 1 вересня директором ТОВ “СК Флагман” є Володимир Тимченко. До цього підприємство очолював Юрій Фурдуй.

Нагадаємо, ТОВ “СК Флагман” буде ремонтувати усі внутрішньоквартальні дороги у Вознесенівському районі Запоріжжя.