Хто заробляє на ремонті будинків у Запоріжжі. Частина четверта

28/10/2016

PROконтролюй продовжує аналіз фірм-підрядників, які ремонтують житлові будинки у Запоріжжі. Нагадаємо, для збору інформації ми використовуємо дані системи Youcontrol, реєстру судових рішень, відкритої бази “Zакупівлі 2.0” та розрахунку індексу “ФОКС” (Формалізовані ознаки корупційної складової) у тендерах від “Антикорупційного монітору”. З методикою розрахунку індексу можна ознайомитись тут. У цьому матеріалі ми додали і дані з порталу публічних фінансів Edata.

Перша частина

Друга частина

Третя частина

ТОВ “Променерго – Інновація”

Підприємство має виконати роботи за адресами: вул. Тенісна,15, вул. Лобановского,28, вул. Північне шосе,3в, вул. Наукове містечко,54.

З жовтня 2015 року ТОВ “Променерго – Інновація” отримало виплат: 2,6 млн грн від Департаменту ЖКГ, 916 тис. грн від КП “УКБ”, 615 тис. грн від МКП “Основаніє”.

Фірма заснована у 2012 році Олексієм Лахтаренко і Віктором Бойчевським. На них також зареєстровано ТОВ “НДІ “Проектреконструкція”.

Під час від Департамент культури і туризму Запорізької міськради на капітальний ремонт приміщень ТОВ “Променерго – Інновація” отримало індекс 20% за розрахунками “ФОКС”.

ТОВ “Альтернативна Сонячно-Вітрова Енергія”

Підприємство має виконати роботи за адресами: вул. Мечникова,38/вул. Харчова,11, вул.Ситова,13б, вул. Чумаченка 30а, вул. Лахтинська,10б.

З вересня 2015 року ТОВ “Альтернативна Сонячно-Вітрова Енергія” отримало 10,1 млн грн виплат  від МКП “Основаніє”.

У титульних списках фірма “Альтернативна Сонячно-Вітрова Енергія” вказана за скороченою назвою – ”АСВ-Енергія”. Підприємство зі статутним капіталом 3 тис. грн зареєстровано на Володимира Білана та Віталія Сокола.

Як відомо, Володимир Білан привласнив 178 тис. грн, отриманих фірмою ”АСВ-Енергія” на ремонт покрівель від МКП “Основаніє” у 2015 році. Коли Білану оголосили про підозру, він повністю визнав свою вину, уклав з прокуратурою угоду про визнання винуватості та повністю компенсував комунальникам кошти, у розкраданні яких його звинуватили.

У жовтні 2015 року “Альтернативна Сонячно-Вітрова Енергія” отримала замовлення від “Зеленбуду” на закупівлю установки для гідропосіву на базі причепу вартістю 980 тис. грн. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала незадовільний індекс – 55%.

Володимир Білан також є засновником ТОВ “Будремцентр”, про яке ми вже розповідали у другій частині матеріалу. Ця фірма також виконує ремонтні роботи у запорізьких будинках за бюджетні кошти. Співзасновником Білана по фірмі “Будремцентр” є 24-річний Дмитро Мосейко, який шукає роботу юриста.

ПНВП “Агіс”

Підприємство має виконати роботи за адресою пр. Металургів,19.

З вересня 2015 року ПНВП “Агіс” отримало виплат: 1 млн грн від Департаменту ЖКГ, 2,7 млн грн від КП “УКБ”.

Одна з найстаріших фірм, що ремонтує запорізькі будинки. Підприємство засновано у 1997 році Анатолієм Удодом, який володіє підприємством і до цього часу.

З 2008 року ПНВП “Агіс” виграло п’ять державних тендерів на загальну суму 7,95 млн грн. У липні цього року фірма отримала підряд вартістю 3,9 млн грн від КП “УКБ” на реконструкцію мереж гарячого водопостачання та системи теплопостачання будинку по вул. Вузлова, 21. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала індекс – 15%.

У 2012 році “Агіс” виграло тендер на реконструкцію прибудови до одного з будинків під амбулаторію сімейного лікаря, але договір було розірвано через підроблення Удодом тендерної документації. Зокрема, він подав до УКБ сфальшовану довідку про кількість працівників відповідної кваліфікації та наявність технічного обладнання.

ТОВ “Стройпромальянс”

Підприємство має виконати роботи за адресами: вул. 40 років Перемоги,15, вул. Автозаводська,4, вул. Водограйна,7, вул. Шенвізька,7.

З травня 2016 року ТОВ “Стройпромальянс” отримало виплат від Департаменту ЖКГ на суму 2,9 млн грн.

ТОВ “Стройпромальянс” засновано у жовтні 2015 року. Фірма зареєстрована Сергія Терьошина. ТОВ “Стройпромальянс” не перемагало у державних тендерах і не засвітилось у судових рішеннях.

ТОВ “Укрекспертпроект”

Підприємство має виконати роботи за адресою вул. Незалежної України,2а.

З жовтня 2015 року ТОВ “Укрекспертпроект” отримало 149 тис. грн виплат від КП “УКБ”.

ТОВ “Укрекспертпроект” заснована у жовтні 2014 року і зареєстрована на Вероніку Галич та  Юлію Малієнко. З місцем реєстрації останньої і “прописана” фірма. ТОВ “Укрекспертпроектне перемагало у державних тендерах і не засвітилось у судових рішеннях.

ТОВ “Південспецбуд”

Підприємство має виконати роботи за адресою пр. Соборний,218.

З жовтня 2015 року ТОВ “Південспецбуд” отримало виплат: 1 млн грн від КП “УКБ”, 95 тис. грн від МКП “Основаніє”.

ТОВ  “Південспецбуд” зареєстровано на Сергія Моісєєва і Станіслава Можевітіна.

З 2012 року “Південспецбуд” виграло чотири тендери на загальну суму 80,7 млн грн. У квітні 2015 року фірма отримала підряд на будівництво фортифікаційних споруд в зоні АТО (біля Волновахи) на 55 мільйонів гривень від  Запорізької ОДА. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала незадовільний індекс – 70%.

У липні того ж року в РНБО заявили про погане виконання робіт, а у листопаді податкова міліція звинуватила будівельників у розкраданні 800 тисяч гривень. За інформацією податківців, фірма укладала угоди на придбання матеріалів та роботи за завищеною вартістю. У травні цього року визнали винним і присудили 2 роки службових обмежень військовому, який без перевірки затвердив фіктивні акти робіт “Південспецбуду”.

Засновник “Південспецбуду” Сергій Моісєєв прописаний за однією адресою з Іриною Чекаловою, яка є засновником ТОВ “СК Флагман”. Ця фірма ремонтує усі внутрішньоквартальні дороги у Вознесенівському районі Запоріжжя. Як повідомлялось, мешканці Запоріжжя невдоволені ремонтом дороги у цьому районі.

ТОВ “Моноліт-Січ”

Підприємство має виконати роботи за адресами: вул. Кияшка,22, вул. Космічна,112б.

З травня 2016 року ТОВ “Моноліт-Січ” отримало 3,8 млн грн виплат від Департаменту ЖКГ, а також 2 млн грн від п’ятьох запорізьких ОСББ.

Фірма виникла лише в березні цього року, і через декілька місяців почала отримувати гроші від Департаменту ЖКГ. Заснували ТОВ “Моноліт-Січ” Віталій Матвєєв та Юрій Коломоєць. Віталій Матвєєв – помічник депутата Запорізької міської ради фракції “Нова політика” Віталія Тишечка. Тишечко – заступник начальника управління кадрів ПАТ “Мотор Січ”.

У серпні-жовтні з фірмою уклали договори ОСББ “Ладозька-14” та “Нижньодніпровська-14” загальною вартістю 1,8 млн грн. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала індекс – 30%.

ТОВ “Комтес-ХХI”

Підприємство має виконати роботи за адресами: вул. Чумаченка,15г, вул. 40 років Перемоги,9.

З жовтня 2015 року ТОВ “Комтес-ХХI” отримало 1,4 млн грн виплат від МКП “Основаніє”.

Фірма заснована у 2000 році і зараз зареєстрована на Дмитра і Юрія Позняків, а такою Юрія Горобця. Дмитро Позняк – президент клубу ретро-автомобілів “Фаетон”.

З 2012 року фірма виграла 63 державних тендери на загальну суму 12,8 млн грн. У червні цього року фірма отримала підряд від МКП “Основаніє” на капітальний ремонт гуртожитку по вул. Незалежної України, 39А. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала індекс – 35%.

ТОВ “Iнжинiрiнг-Будiвництво”

Підприємство має виконати роботи за адресою вул. Рекордна,9.

29 та 30 грудня 2015 року ТОВ “Iнжинiрiнг-Будiвництво” отримало дві виплати від КП “УКБ” на суму 1,4 млн грн.

У титульних списках назва цієї фірми вказана з двома помилками (Інжинерінг-Будівництво), тому веріфікувати її вийшло доволі складно. ТОВ “Iнжинiрiнг-Будiвництво” засновано у 2012 році у Донецьку двома місцевими мешканцями – Євгеном Левицьким та Іриною Розенко. Зараз фірма зареєстрована у Києві на Володимира Болобана.

З 2012 року фірма виграла шість тендерів на загальну суму 18,8 млн грн. З цієї суми 16 млн грн були отримані у 2012-2013 роках від Управління житлового господарства Донецької міськради та КП “Шляхове ремонтно-будівельне управління” міста Донецька.

У 2015 році ТОВ “Iнжинiрiнг-Будiвництво” отримало підряд від КП “УКБ” на капітальний ремонт будинку по вул. Рекордна, 9 вартістю 2,4 млн грн. За розрахунками “ФОКС”, фірма отримала незадовільний індекс – 40%.

Далі буде

Геннадій Матвієнко