Фірма Дрозденка заблокувала до грудня вивезення листя «Умвельтом» та фірмою, близькою до «моторівців»

22/11/2016

Скарга ПП «Бізнес-офіс» №6 на недопущення його до тендеру «Нашого міста» на вивезення листя буде розглянута 05 грудня в Києві. Відповідне рішення прийняла постійно діюча колегія з з розгляду скарг щодо порушення тендерного законодавства при Антимонопольному комітеті. До цього часу проведення аукціону на визначення переможця призупинено.


На тендер від КП «Наше місто» з прибирання, навантаження та вивезення подалось чотири фірми – напівмуніципальний «Умвельт-Запоріжжя», ТОВ «Еко-січ», ПП «Бізнес-офіс №6» та ТОВ «Дельтаінвест». Очікувана вартість робіт по усім семи районах міста складає 13,7 млн грн.

ПП «Бізнес-офіс №6» не допустили до участі в аукціоні, тому що ПП «закрило» для публічного доступу дані про свої ціни, технічні дані, специфікації та інші документи. Також тендерний комітет «Нашого міста» зауважив, що «Бізнес-офіс №6» надав гарантію на наявність необхідної кількості персоналу для прибирання у кількості 100 робітників для усього міста, тоді як умови тендеру передбачали наявність у підрядника 100 робітників для кожного з семи лотів-районів Запоріжжя. І, серед поданих документів ПП було відсутнє рішення засновників щодо призначення відповідальної особи-підписанта договорів.

Заявку від ТОВ «Дельтаінвест» відхилили, бо в їхньому пакеті документів не було інформації щодо наявності в них або в субпідрядника техніки для вивозу листя.

Пропозиції ТОВ «Умвельт-Запоріжжя» та ТОВ «Еко-січ» допустили до участі в аукціоні, який мав відбутися 17 листопада, у четвер. Втім, перед цим недопущені до тендеру «Бізнес-офіс №6» і «Дельтаінвест» подали скарги до Антимонопольного комітету, вимагаючи зобов’язати «Наше місто» провести повторний розгляд їхніх тендерних пропозицій. Скарги від обох фірм будуть розглянуті 05 декабря – через два тижні. До цього часу аукціон на визначення переможця-підрядника не будуть проводити.

Свого часу в засновниках “Бізнес-Офіс № 6” значилися безпосередньо запорізький бізнесмен Максим Дрозденко та його мати Валентина. Сам Дрозденко, звинувачуючи «Умвельт» та «Еко-січ» у ціновому сговорі, назвав ПП своїм підприємством.
У свою чергу, ТОВ “Еко-Січ” зареєстровано на Валентину Матвєєву, Таісію Радченко та Віталія Супруна. У соціальній мережі “Вконтакте” вказано, що Супрун працює у клініці “Мотор Січ”. За даними телефонного довідника, Таісія Радченко була зареєстрована за однією адресою з Катериною Волобуєвою (дівоче прізвище Радченко). Катерина Волобуєва – помічниця депутата Запорізької міськради від фракции “Нова політика” Олексія Басова.