Для запорізького сміття купили 525 баків по 5900 гривень за штуку

26/12/2016

КП «Комунсантрансекологія» уклала договір з ТОВ «Югсталь» на придбання контейнерів для збирання побутових відходів загальною вартістю в 3,097 млн грн. Інформація про торги оприлюднена в системі «Прозорро».


ТОВ «Югсталь» має поставити 525 баків, відтак ціна одного становить 5900 гривень з ПДВ. Як повідомлялось раніше, гроші на це були виділені з бюджету для внеску в статутний капітал ТОВ «Умвельт-Запоріжжя», співзасновником якого з боку міста і є «Комунсантрансекологія». Договір було підписано у суботу, 24 грудня, а контейнери на базу «Умвельт-Запоріжжя» мають поставити до 29-го включно (четвер цього тижня).

За технічною документацією, контейнери повинні мати обсяг в 1,1 кубічний метр, максимальне завантаження на рівні 500 кг. У баків має бути плоска кришка з ПВХ (полівінілхлориду), кронштейни для захвату механізмами сміттєвозів, 4 поворотні колеса, з них два – з гальмами. Товщина металевих стінок повинна становити 1,25 мм холоднокатаної сталі, з посиленою рамою, ребрами жорсткості, та шаром оцинковки 75-100 мікрон.

Єдиним конкурентом металотрейдера й виробника металоконструкцій «Югсталі» на тендері було ПАТ “Завод агротехнічних машин” з дорожчою на 2 тис. грн. пропозицією. При цьому обидва учасника під час аукціону взагалі не знижували вартість своїх пропозицій.

Це була друга спроба провести тендер на придбання контейнерів для ТПВ . З першого разу, наприкінці листопаду, тендерний комітет відхилив заявки обох учасників, бо вони зобов’язались поставити контейнери вже в 2017-му році.

Запорізьким ТОВ “Югсталь” володіють Андрій Заіка та кіпрська “М.Н. Протекшн інновейшн ЛТД” (M.N. Protection innovation LTD). Окрім них кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії вказується Артем Мітрохін.