Для ОСББ запропонували створити «єдине вікно» в мерії з усіх питань

14/12/2016

Депутати міськради готові лобіювати створення в мерії «єдиного вікна» для консультацій ОСББ з усіх питань, що їх непокоять. Про це оголосив депутат міської ради Олександр Константинов (фракція «БПП «Солідарність») під час зустрічі з керівниками новостворених ОСББ з питань енергозбереження.


«Я вже був на схожій зустрічі, яка проводилась для представників ОСББ за участі посадовців з різних департаментів. Виходить представник Департаменту управління ЖКГ, йому починають ставити питання – а він відповідає «це не до мене», «цим питанням займається інше управління», «з цього приводу звертайсь до департаменту комунальної власності». Потім входить заступник директора департаменту комунальної власності, його питають про нежитлові приміщення – він переадресовує питання до «Нашого міста». Я вважаю, що треба при Департаменті ЖКГ створювати спеціальне «єдине вікно» для починаючих ОСББ, де їм будуть давати відповіді на усі питання, а не посилати по інстанціях», – розповів депутат. За його словами, якщо представників ОСББ та ЖБК це цікавить, то вони готові просувати цю ініціативу.
Трохи згодом на зустрічі колега Константінова по депутатському корпусу й директор КП «Наше місто» Олександр Ніколаєнко зазначив, що йому, як директору КП, теж важко вести діалог з представниками департаменту комунальної власності щодо нежитлових приміщень, які знаходяться у господарському віданні «Нашого міста»