За прибирання запорізького листя змагатимуться “Умвельт” та Максим Дрозденко

08/11/2016

На онлайновий аукціон з прибирання листя в запорізьких подвір’ях заявились напівмуніципальний “Умвельт-Запоріжжя” та “Бізнес-офіс №6” Максима Дрозденко. Безпосередньо торги мають відбутися до 13 грудня, за інформацією, розміщеною в системі Prozorro


Сьогодні, 08 листопада, завершилось подання пропозицій на тендер від КП «Наше місто». Очікувана вартість закупівлі по усіх семи районах Запоріжжя складає 13,743 млн грн. Оскільки прибирання та вивезення листя не входить до тарифу з утримання будинку та прибудинкової території, на ці роботи вирішили виділити окремі кошти з бюджету. Безпосередньо онлайн-аукціон почнеться 14 грудня, відповідно укладання договору займе ще декілька днів. При цьому, кінцевий термін виконання робіт – 31 грудня.
На тендер по усіх семи районах подались три фірми – муніципальний ТОВ «Умвельт-Запоріжжя», ПП «Бізнес-офіс №6» підприємця Максима Дрозденка та ТОВ «Еко-Січ» Дмитра Пупирьова. Цікаво, що «Умвельт-Запоріжжя» зазначив у документації, що в якості субпідрядників планує використовувати КП «Основаніє», на балансі якого лишається чимало техніки, та КП «Титан», де зараз оформлені двірники.
«Бізнес-офіс №6» зробив усю свою документацію конфіденційною, зазначивши у обґрунтуванні «виникнення побоювання щодо можливого тиску з боку конкурентів (учасників)». Протягом першого півріччя 2016-го року Максим Дрозденко судився з «Умвельт-Запоріжжя», вимагаючи від нього відмовитись від своєї назви через те, що зареєстрував на два тижні раніше «свій» «Умвельт Запоріжжя».