Запорізька влада вирішила не ремонтувати дім, в якому мешканці передумали створювати ОСББ

13/10/2016

Запорізька влада вирішила перерозподілити 863 тисячі гривень, які були виділені на капітальний ремонт будинку по вул. Ювілейний, б.22\2.Про це йдеться в проекті рішення сесії, яким будуть внесені правки до Програми розвитку житлово-комунального господарства м. Запоріжжя.

Вказаний дім знаходився в Титульному списку на капітальний ремонт житлових будинків ОСББ на 2016 рік, бо мешканці, що живуть за цією адресою, висловили готовність створити ОСББ та почали оформлювати відповідні документи. В багатоповерхівці планували відремонтувати внутрішньобудинкові мережі та ліфти. Втім пізніше мешканці передумали та призупинили процедуру оформлення ОСББ. У зв’язку з цим влада вирішила, що цей будинок не можна ремонтувати за даною програмою.

Кошти в сумі 863,3 тисяч гривень планується перенаправити на інші будинки. Зокрема, половину коштів витратять на ремонт інженерних мереж на пр.Соборний, б.133. На будинок за цією адресою спрямують 471,610 тис.грн. Дане питання розглядатиметься на сесії міськради 26 жовтня.