За обрізку дерев кияни отримають 4,384 мільйони, а близька до «Батьківщини» фірма – 1,56 млн грн.

04/10/2016

ТОВ «Імпел Гріффін Груп» і ТОВ «Бревес» отримають 4,384 млн грн і 666 тис. грн за роботи з аварійної та санітарної обрізки дерев. Департамент житлово-комунального господарства акцептував тендерні заявки від цих фірм та договори по ним мають бути підписані до 14 жовтня.


Торги проводились по двом окремим видам робіт – послуги звалювання аварійних та сухостійних дерев на прибудинкових територіях та послуги санітарного обрізування дерев на прибудинкових територіях. Кожен з видів робіт був розділений на сім лотів – по семи районах міста.

Усі сім лотів зі звалювання аварійного сухостою на загальну суму в 2,535 млн грн отримало ТОВ «Імпел Гріффін Груп». Також фірма отримала підряди у Олександрівському, Шевченківському та Комунарському районах з санітарного обрізування дерев на загальну суму в 951 млн грн. Відповідно, загальний обсяг замовлень становить 4,384 мільйони гривень.

У Вознесенівському, Дніпровському, Заводському та Хортицькому районах санітарну обрізку за 1,56 тис. грн буде проводити ТОВ «Бревес».

Засновниками ТОВ «Імпел Гріффін Груп» є польська компанія «Імпел Клінінг» (61%), а також Віталій Опанасюк (19,5%) і В’ячеслав Реуцький (19,5%). Підприємство надає послуги з клінінгу, кейтерингу, прання, техобслуговування комерційної нерухомості.

До початку серпня директором ТОВ «Бревес» був Олег Афанасьєв, йому ж належали 50% у статутному фонді фірми. У якості директора «Бревеса» Афанасьєв пройшов на місцевих виборах до Запорізької міської ради. З серпня директором фірми є Віталій Шмигльов, який балотувався до міськради від партії «Сила громад». Частка Афанасьєва у статутному капіталі підприємства перейшла до Єгора Питайла, який у 2012-му році був спостерігачем на виборах від іншого члена «Батьківщини», Володимира Максимова, який тоді висувався в нардепи.

Зауважимо, що ці бюджетні видатки Департаменту ЖКГ здійснюються окремо від витрат районних адміністрацій по аналогічним роботам з обрізки дерев, про які ми писали раніше.