З фірмою розірвали договір на 3,54 млн грн на капремонт фасаду, який так і не зробили

05/12/2016

Міське Управління капітального будівництва через суд розірвало договір на ХХХ з ТОВ «ЄСС плюс» на ремонт фасаду будинку №2б по вулиці Українській. Господарський суд Запорізької області прийняв відповідне рішення 24 листопада.


За матеріалами справи, півтора роки тому, у травні 2015-го, КП «Управління капітального будівництва» та ТОВ «ЄСС Плюс» уклали договір на капремонт фасаду будинку. За 3,54 млн грн підрядник мав здійснити часткову заміну між панельних швів, утеплення та інші роботи.

В липні 2016-го року фірма звернулась до УКБа з проханням надати аванс на початок робіт, та їй перерахували 268 тис. грн на матеріали. Втім, після цього «ЄСС плюс» так і не почав працювати. Після чого Управління кап будівництва звернулось до суду щодо розірвання договору, посилаючись на пункт договору, за яким замовник має право у односторонньому порядку розірвати або призупинити договір у випадку відставання від графіку на понад два тижні з вини підрядника.

Позивач надав докази, що з липня 2016 року роботи на обєкті не виконуються. Відповідач у особі ТОВ «ЄСС плюс» на суд не з’явився, хоча його було повідомлено про засідання. Відтак, позов від посадовців задовольнили.

Місяць тому Господарський суд Запорізької області розірвав аналогічну угоду між УКБ та «ЄСС плюс» на капремонт фасаду житлового будинку по вул. Козача, 1 в з ціною у 3,4 млн грн. Окрім цього, МКП “Основаніє” стягнуло з “Єсс-плюс” 44 тис. грн. та 70 тис. грн. боргу по двом об’єктам: капітальний ремонт житлового будинку по вул. Південноукраїнська, 5 та по пр. Соборному, 182-А відповідно. Ці кошти також були сплачені фірмі у якості попередньої оплати, але роботи не виконувалися.

ТОВ “ЄСС-Плюс” належить Оксані Юрченко, керує фірмою з березня 2016 року Василь Сапронов. Окрім вказаного у справі підряду, фірма отримала від “Управління комунального будівництва” ще два: на капітальний ремонт фасаду житлового будинку по вул. Українська, 2-Б та на капітальний ремонт будинку по вул. Дніпропетровське шосе, 64-В. Загальна вартість трьох підрядів склала 21 млн. грн.