В Запоріжжі не змогли провести тендер з прибирання снігу на 2,4 млн грн

07/12/2016

Тендерний комітет КП «Наше місто» відмінив торги на прибирання снігу та посипання тротуарів протиожеледними засобами через помилки в документах учасників. Відповідне рішення, за даними системи Prozorro, було прийняте 22 листопада.


На торги були виставлені роботи по кожному з семи районів міста окремо, їхня загальна очікувана вартість становила 2,36 млн грн з бюджетних коштів. На лоти по Дніпровському, Заводському, Вознесенівському, Хортицькому районах заявились ООО «Еко-Січ» та МКП «Основаніє». На лоти по Олександрівському, Комунарському, Шевченківському районах заявились ТОВ «Еко-Січ» та ТОВ «Умвельт-Запоріжжя». Усі три потенційні підрядника – «Основаніє», «Еко-Січ» та «Умвельт-Запоріжжя, – зазначили в документах, що в них на субпідряді буде задіяне КП «Титан», у якому зараз працюють міські двірники.

Втім, тендерний комітет «Нашого міста» не допустив до участі в тендері заявки МКП «Основаніє» та ТОВ «Еко-Січ». «Основаніє» не пустили через невірний розрахунок витрат на на паливо, хибний розрахунок витрат робочого часу водіїв та трактористів, розбіжності в даних щодо витрат часу на посипання тротурів протиожеледними засобами та інші помилки. «Еко-Січ» не пустили через аналогічний набір помилок, й на доданок ще на зазначення різних відсотків рентабельності.

У підсумку, тендерний комітет КП відхилив тендерні пропозиції «Основанія» й «Еко-січі», як такі, що не відповідають вимогам тендерної документації. Відповідно, торги за усіма лотами-районами відмінили – бо до торгів було допущено лише одного учасника, і то не по всіх районах. Про «другу спробу» тендеру ще не оголошувалось, попри початок снігопаду в місті. Зараз в Запоріжжі займаються цими роботами КП «Титан» та КП «ЕЛУАШ».

ТОВ “Еко-Січ” зареєстровано на Валентину Матвєєву, Таісію Радченко та Віталія Супруна. У соціальній мережі “Вконтакте” вказано, що Супрун працює у клініці “Мотор Січ”. За даними телефонного довідника, Таісія Радченко була зареєстрована за однією адресою з Катериною Волобуєвою (дівоче прізвище Радченко). Катерина Волобуєва – помічниця депутата Запорізької міськради від фракции “Нова політика” Олексія Басова.

Нагадаємо, що зараз проходить тендер від «Нашого міста» на прибирання та вивіз листя, у якому приймають участь ті ж «Еко-Січ» та «Умвельт-Запоріжжя». В листопаді цей тендер було заблоковано через скаргу ПП «Бізнес-офіс №6» Максима Дрозденка, яке не допустили до участі. Повторний розгляд тендерних пропозицій щодо листя, яке вже вкрите снігом, має відбутись на цьому тижні.