У «ЄСС-плюс» відсудили ще один підряд, за яким фірма не відпрацювала отриманий аванс

22/12/2016

КП «Управління капітального будівництва» в судовому порядку розірвало договір з ТОВ «ЄСС-плюс» на капітальний ремонт будинку №64 по Дніпровському шосе. Відповідне рішення Господарський суд Запорізької області прийняв 14 грудня.


За матеріалами справи, 27 травня 2015-го року Управління капітального будівництва уклало з ТОВ «ЄСС-плюс» договір на капітальний ремонт будинку №64 по Дніпровському шосе. Ціна робіт на час укладання договору склала 2,12 млн грн, за ці гроші підрядник мав замінити вікна, між панельні шви, утеплення фасаду, ремонт під’їздів та інші роботи. Через рік, у травні 2016-го, сторони уклали додаткову угоду та зменшили ціну робіт на 0,4 мільйони – до 1,713 млн грн.

Перед цим у березні фірмі сплатили за вже виконані роботи 1,146 млн грн. згідно актів, яки вони надала. В червні «ЄСС-плюс» отримала черговий аванс від УКБ а 257 тис грн, за наступні роботи, але підприємство нічого не зробило й гроші не повернуло.

Відтак, 01 вересня Управління капітального будівництва звернулось до суду з вимогою розірвати договір. На суд представники підрядника не з’явились, та не повідомили про причини своєї відсутності, внаслідок чого засідання декілька разів переносили. У підсумку суддя визнав позовні вимоги УКБ обґрунтованими та постановив розірвати договір підряду з «ЄСС-плюс».

Місяць тому Господарський суд Запорізької області розірвав угоди між УКБ та «ЄСС плюс» на капремонти фасадів житлового будинку по вул. Козача, 1 в з ціною у 3,4 млн грн та №2б по вулиці Українській на 3,54 млн грн. Окрім цього, МКП “Основаніє” стягнуло з “Єсс-плюс” 44 тис. грн. та 70 тис. грн. боргу по двом об’єктам: капітальний ремонт житлового будинку по вул. Південноукраїнська, 5 та по пр. Соборному, 182-А відповідно. ТОВ “ЄСС-Плюс” належить Оксані Юрченко, керує фірмою з березня 2016 року Василь Сапронов.