«Наше місто» не буде платити «Титану» за неприбране подвір’я

14/11/2016

КП «Наше місто» та КП «Титан» домовились, як краще контролювати прибирання прибудинкової території. Відповідна інформація розміщена на ФБ-сторінці «Нашого міста».


Реагуючи на скарги громадян, комунальники вирішили запровадити так званий «акт невідповідності». У разі незадовільного стану прибудинкової території його складає майстер «Нашого міста» у присутності двірника, які зараз працюють в КП «Титан». У документі зазначається дата, приблизна площа неприбраної території та додається фото чи відео. Зазначений «акт невідповідності» буде впливати на суму тарифу за утримання будинку й прибудинкової території, який щомісяця перераховуватимуть мешканцям будинку, під яким погано прибирали.

Нагадаємо, що наприкінці літа багатоквартирні комунальні будинки передали від КП «Основаніє» до КП «Наше місто». Одночасно з цим, двірників «Основанія» перевели на КП «Титан», що традиційно опікувалось утримання парків та скверів. Відтак, КП «Наше місто» уклало договори з КП «Титан» на послуги тих самих двірників з прибирання.