Комунальникам довелось через суд повертати 70 тис. грн авансу від підрядника

20/09/2016

Через нечесного підрядника один з будинків Запоріжжя і досі стоїть без вже частково оплаченого ремонту. КП «Основаніє» та Департамент ЖКГ були змушені звернутись до суду, щоб повернути до бюджету 70,5 тис. грн авансу, виплаченого ТОВ «ЄСС-Плюс».

Згідно з рішенням обласного Господарського суду від 08 вересня, фірма так і не виконала ремонтні роботи в будинку по пр. Соборному, 182-а.

За матеріалами справи, 2 квітня минулого року «Основаніє» уклало з «ЄСС-плюс» договір на капремонт будинку. Замовником робіт було КП, а Департамент ЖКГ виступав розпорядником коштів. За даними PROконтролюй, у будинку мали замінити 468 кв. м. покрівлі, 53 кв. м. фасаду, мережі холодного та гарячого водопостачання, виконати низку інших робіт.

З урахуванням додаткових угод, протягом 2016-го року фірма мала виконати робіт на 234,9 тис. грн. Наприкінці квітня «Основаніе» погодило з Департаментом ЖКГ виплату авансу «ЄСС-плюс» у розмірі 70 472 гривень. Втім, роботи до липня так і залишилися невиконаними. Не повернув підрядник і кошти – попри надані гарантії. Відтак, комунальники звернулись до суду.

На суд представники «ЄСС-плюс» не з’явились, справу розглянули без їхньої участі. Суддя Мойсеєнко визнала позовні вимоги комунальників обґрунтованими та присудила «ЄСС-плюс» сплатити 70 472 гривень «Основанію».

Зареєстрована на Оксану Юрченко «ЄСС-плюс» з’явилась на тендерах минулого року. Фірма отримала підряди від міської влади на утеплення фасадів у будинках  та довго не розпочинала роботи, на що скаржились мешканці. На іншому об’єкті підрядника, Дніпропетровському шосе, 64, громадяни рік тому теж обурювались, що роботи затримуються. Також «ЄСС-плюс» отримала підряд від обласної влади на реконструкцію харчоблоку Обласної клінічної лікарні на 12,1 млн грн. На початку 2016-го року Нацполіція звинуватила “ЄСС-плюс” у розкраданні коштів на цих роботах, але не змогла довести їх провину.